System Informacji Przestrzennej Wrocławia

Zmień język
English

GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI

Informacje podstawowe

Mapa prezentuje lokalizację ofert nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży przez Gminę Wrocław, dostępnych na nowej stronie internetowej Giełdy Nieruchomości.

Nowa odsłona portalu informacyjnego Giełda Nieruchomości powstała przy współpracy Centrum Usług Informatycznych, Wydziału Planowania Przestrzennego oraz Wydziału Nabywania i Sprzedaży Nieruchomości. Aplikacja jest responsywna – odpowiednio dostosowana do urządzeń mobilnych, a ponadto zawiera dodatkowe funkcjonalności (newsletter, system mailingowy, nowa szata graficzna), które powodują, że serwis jest bardziej przyjazny i przejrzysty.
Portal jest też zintegrowany z wrocławskim Systemem Informacji Przestrzennej: kliknięcie w odnośnik Zobacz nieruchomość w Systemie Informacji Przestrzennej miasta Wrocławia, otwiera mapę z widokiem konkretnej oferty i możliwością przeglądania jej na tle serwisów odniesienia.

integracja

Zawartość mapy

Mapa zawiera:

Szczegółowe informacje o ofercie można wyświetlić identyfikując obiekt na mapie. Z poziomu okna formatki identyfikacyjnej możliwe jest przejście do strony oferty w Giełdzie Nieruchomości, poprzez klinięcie w link: Pokaż ofertę w Giełdzie Nieruchomości ->.

identyfikacja

Wyszukiwarki ofert: Lokale - znajdź ofertę i Nieruchomości - znajdź ofertę, umożliwiają wyszukanie ich po numerze katalogowym, dzielnicy, ulicy, cenie wywoławczej, powierzchni (oferty / nieruchomości / lokalu), a także statusie oferty (aktualne / sprzedane / w przygotowaniu). W skali 1:1000 i większych, możliwe jest także wyszukanie ofert z widocznego aktualnie obszaru mapy.

wyszukiwanie

Aby znaleźć ofertę zlokalizowaną na danej działce lub pod danym adresem, polecamy skorzystać z wyszukiwarek Działki lub Ulice, miejsca, adresy, które również są dostępne na mapie.